ضمانت 7 روز عودت محصول

کاج بی برای جلب اعتماد و آسودگی خاطر شما کاربران عزیز به هنگام خرید، تمامی محصولات با گارانتی و بدون گارانتی را با ضمانت 7 روز عودت برای شما ارائه می‌دهد،البته باید تمامی قوانین ذکر شده رعایت شود.

محصولات اصلی چون تلفن همراه،لپ تاپ،تبلت و...به دلیل نوسانات قیمت بازارارز، شامل عودت محصول نمی شود. محصولات دیجیتالی از جمله انواع هارد که به ضربه بسیار حساس می‌باشند، به هیچ عنوان شامل ضمانت 7 روز بازگشت نمی‌باشند.

شرایط ضمانت 7 روز عودت محصولات گارانتی دار شرکتی

اکثریت محصولات فروشگاه اینترنتی کاج بی با گارانتی شرکت های مختلف برای فروش ارائه می‌شوند که در نظر داشته باشید، تمامی خدمات پس از فروش ( رسیدگی به نقص فنی و نرم افزاری کالا ) محصولات گارانتی دار به عهده خود شرکت گارانتی کننده بوده و کاج بی هیچ مسئولیتی در قبال خدمات پس از فروش محصولات گارنتی دار شرکتی ندارد.

در صورتی که خریدار به هر عنوانی از خرید خود منصرف و قصد عودت و یا تعویض مرسوله را داشته باشد، باید نکات قابل توجهی را در نظر داشته باشد، خریدار بعد از تحویل مرسوله، 7 روز مهلت دارد تا سفارش خود را عودت و یا در صورت نیاز برای تغییر رنگ و یا نوع محصول اقدام به بازگشت مرسوله کند.

به علت قوانین اداره مالیات مبنی بر احتساب مالیات از روی گردش حساب، به هیچ وجه عودت کالا به دلیل انصراف از خرید مورد قبول نبوده و صورت نمیگردد فقط میتوانید قبل از ارسال کالا نوع کالا را تغییر دهید.

1.رای عودت مرسوله در نظر داشته باشید که، بسته بندی و اقلام همراه محصول حتی هدیه نباید به هیچ عنوان آنباکس شده باشد. مرسوله و محصول دچار تغییرات ظاهری از قبیل ( آب خوردگی، ضربه، شکستگی، مخدوش، رطوبت، برچسب، نوشته اضافی و ... ) نشده و به همراه جعبه ارسالی  کاج بی عودت داده شود، در غیر اینصورت سفارش شما شامل ضمانت 7 روز عودت نخواهد بود.

2.حتما عودت مرسوله از قبل باید با پشتیبانی کاج بی، چه در روز های تعطیل و چه در روز های کاری هماهنگ شده باشد، در غیر این صورت عودت مرسوله از طرف کاربر قابل قبول نخواهد بود و کاج بی هیچ مسئولیتی در قبال تحویل مرسوله ندارد.

نکات مهم در مورد لغو و یا عودت محصولات

1.اگر خریدار قبل ارسال مرسوله قصد لغو سفارش داشته باشد، باید حداکثر تا 24 ساعت بعد ثبت سفارش از طریق ارتباط با پشتیبانی کاج بی یا درخواست مرجوعی از طریق فاکتور سفارش، اقدام به لغو سفارش  کند و در حالت دیگر اگر مرسوله ارسال شده یا خریدار، محصول را تحویل گرفته باشد و بنا به دلایلی خواستار عودت مرسوله باشد، خریدار موظف است با رعایت شرایط ضمانت 7 روز عودت محصولات بدون گارانتی و با گارانتی، مرسوله را با هزینه شخصی به آدرس آذر بایجان شرقی،تبریز،خیابان خاقانی ، خیابان استاد میرعلی تبریزی[روشنایی]، بازار کبود ، بلوک A5 ، پلاک 4  به کد پستی 5136915389 ارسال نماید.

2.اگر خریدار بعد از تحویل مرسوله خواستار تغییر رنگ و یا نوع محصول باشد، در وحله اول خریدار باید برای تعویض مرسوله با پشتیبانی کاج هماهنگی لازم را انجام داده ، (اکر بدون هماهنگی ارسال کند کاج بی ،هیچ مسئولیتی درقبال مرسوله ندارد) و بعد از تائیده کارشناسان مرسوله را به آدرس فرستنده ارسال کند، بعد از واریز هزینه ماوتفاوت و ارسال مجدد کالای جدید به شماره کارت ملت زیر، مرسوله در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد.

بعد از واریز هزینه ارسال مجدد و ماوتفاوت ، لطفا شماره پیگیری واریز را از طریق تیکت ارسال کرده و یا از طریق تماس با پشتیبانی کاج بی، با مطرح کردن شماره پیگیری  کارشناسان ما را آگاه سازید.