تحویل و ارسال مرسوله

1.مرسولات کاج بی از طریق حامل های اداره پست، تیپاکس ، باربری برای شما عزیزان ارسال خواهد شد که انتخاب حامل در مراحل ثبت سفارش توسط خود کاربر انجام خواهد گرفت و حداکثر تا 12 ساعت بعد ارسال کد رهگیری مرسوله برای پیگیری لازم در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت.

2. باتوجه به نحوه فعالیت اداره پست و تیپاکس، مدت زمان تحویل سفارش بعد از ارسال کاج بی حداکثر 72 ساعت می‌باشد که اگر تحویل مرسوله بیشتر از این بازه‌ی زمانی  به طول بینجامد، شما میتوانید از طریق ثبت شکایت در سامانه حامل انتخابی سفارش، شکایت خود را را ثبت کنید وپیگیری  های لازم را برای تحویل انجام دهید، در نظر داشته باشید که کاج بی هیچ نقشی در مورد تاخیر و در در روند تحویل مرسوله ندارد.

3.در صورت عدم پاسخ گویی به شکایات پس از ثبت شکایت شما در سامانه حامل انتخابی، با ارتباط با بخش پشتیبانی کاج بی، موضوع را در با کارشناسان ما در میان بگذارید تا کارشناسان بخش پشتیبانی پیگیری لازم را انجام دهند.

4.بسته بندی مرسولات کاج بی ، به صورت  کاملا سالم و بادوام با برچسب لیبل دار kajbee بوده.

5.اگر چه به هنگام تحویل سفارشتان بسته بندی مرسوله دچار تغییر ظاهری شده باشد از دریافت آن خود داری نموده،(چون فروشگاه کاج بی بسته را با بسته بندی کاملا سالم تحویل پست داده و تغییرات ظاهری به وجود آمده به عهده اداره پست میباشد)و در اسرع وقت با پشتیبانی کاج بی تماس حاصل فرمائید.