| تاریخچه | گوشی موبایل جی پلاس P10 با ظرفیت 32GB حافظه داخلی/2GB رم |
|---|---|
| تاریخ رونمایی | مارس، 2021 |
| تاریخ عرضه به بازار | - |
| قیمت عرضه به بازار | - |
| طراحی بدنه | گوشی موبایل جی پلاس P10 با ظرفیت 32GB حافظه داخلی/2GB رم |
| ابعاد | 8.9 × 74 × 157.9 میلیمتر |
| وزن | 150 گرم |
| جنس بدنه | جلو شیشهای ، پشت پلاستیکی |
| جنس فریم | پلاستیک |
| درگاه سیم کارت | دو سیم کارت ، Nano-SIM |
| درگاه حافظه جانبی | دارد ، microSDXC (شیار مشترک) |
| درگاه ارتباطی شارژ | USB Type-C 2.0 |
| درگاه ارتباطی جک 3.5 میلیمتری | دارد |
| رنگ بندی | مشکی ، سفید ، آبی |
| صفحه نمایش | گوشی موبایل جی پلاس P10 با ظرفیت 32GB حافظه داخلی/2GB رم |
| نوع | LCD |
| اندازه | 6.1 اینچ |
| رزولوشن | 1560 × 720 پیکسل |
| تراکم پیکسل | 282 پیکسل بر هر اینچ (ppi) |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه | - |
| محافظ گوریلا گلس | ندارد |
| دوربین | گوشی موبایل جی پلاس P10 با ظرفیت 32GB حافظه داخلی/2GB رم |
| دوربین اصلی | سه گانه (13MP wide , 5MP ultrawide , 2MP depth) |
| رزولوشن دوربین اصلی | 13 مگاپیکسل |
| کیفیت فیلم برداری دوربین اصلی | 1080p/30fps |
| رزولوشن دوربین سلفی | 5 مگاپیکسل (standard) |
| کیفیت فیلم برداری دوربین سلفی | 1080p/30fps |
| امکانات | LED flash, HDR, panorama |
| مشخصات فنی | گوشی موبایل جی پلاس P10 با ظرفیت 32GB حافظه داخلی/2GB رم |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | Android 10 |
| رابط کاربری | - |
| چیپست | UNISOC SC9863A Chipset |
| پردازنده مرکزی | Octa-Core Cortex-A55 |
| پردازنده گرافیکی | PowerVR GE8322 GPU |
| حافظه رم | 2 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 32 گیگابایت |
| پشتیبانی از شارژر بیسیم | ندارد |
| پشتیبانی از شارژ سریع | دارد |
| نوع باتری | Li-Po |
| ظرفیت باتری | 3500 میلیآمپر |
| حسگرها | شتابسنج |
| اسکنر اثر انگشت | دارد |
| فناوری ارتباطی | گوشی موبایل جی پلاس P10 با ظرفیت 32GB حافظه داخلی/2GB رم |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| 5G | ندارد |
| 4G LTE | دارد |
| 3G | دارد |
| 2G | دارد |
| Bluetooth | ورژن 4.2, A2DP |
| GPS | دارد ، A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| NFC | ندارد |
| Radio | دارد |
| مشاهده و خرید |