| تاریخچه | گوشی موبایل نوکیا 3.2 با ظرفیت 16GB حافظه داخلی/2GB رم |
|---|---|
| تاریخ رونمایی | 08 فبریوئری، 2019 |
| تاریخ عرضه به بازار | 19 می، 2019 |
| قیمت عرضه به بازار | 103 دلار |
| طراحی بدنه | گوشی موبایل نوکیا 3.2 با ظرفیت 16GB حافظه داخلی/2GB رم |
| ابعاد | 8.6 × 76.2 × 159.4 میلیمتر |
| وزن | 181 گرم |
| جنس بدنه | جلو شیشهای/پشت پلاستیکی |
| جنس فریم | پلاستیک |
| درگاه سیم کارت | دو سیم کارت ، Nano-SIM |
| درگاه حافظه جانبی | دارد ، microSDXC (شیار اختصاصی) |
| درگاه ارتباطی شارژ | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| درگاه ارتباطی جک 3.5 میلیمتری | دارد |
| رنگ بندی | سفید ، نقره ای |
| صفحه نمایش | گوشی موبایل نوکیا 3.2 با ظرفیت 16GB حافظه داخلی/2GB رم |
| نوع | IPS LCD |
| اندازه | 6.26 اینچ |
| رزولوشن | 1520 × 720 پیکسل ، با نسبت تصویر 19:9 |
| تراکم پیکسل | 269 پیکسل بر هر اینچ (ppi) |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه | 80.5% |
| دوربین | گوشی موبایل نوکیا 3.2 با ظرفیت 16GB حافظه داخلی/2GB رم |
| دوربین اصلی | تک گانه 13 MP |
| رزولوشن دوربین اصلی | 13 مگاپیکسل |
| کیفیت فیلم برداری دوربین اصلی | 1080p/30fps |
| رزولوشن دوربین سلفی | 5 مگاپیکسل (wide) |
| امکانات | LED flash, HDR, panorama |
| مشخصات فنی | گوشی موبایل نوکیا 3.2 با ظرفیت 16GB حافظه داخلی/2GB رم |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | Android 9.0 |
| چیپست | Qualcomm SDM429 Snapdragon 429 (12 nm) |
| پردازنده مرکزی | Quad-core 1.8 GHz Cortex-A53 |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 504 |
| حافظه رم | 2 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 16 گیگابایت |
| پشتیبانی از شارژر بیسیم | ندارد |
| پشتیبانی از شارژ سریع | ندارد |
| نوع باتری | Li-Po |
| ظرفیت باتری | 4000 میلیآمپر |
| حسگرها | شتاب سنج ، مجاورت |
| اسکنر اثر انگشت | - |
| فناوری ارتباطی | گوشی موبایل نوکیا 3.2 با ظرفیت 16GB حافظه داخلی/2GB رم |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| 5G | ندارد |
| 4G LTE | دارد |
| 3G | دارد |
| 2G | دارد |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX |
| GPS | دارد ، A-GPS, GLONASS, BDS |
| NFC | ندارد |
| Radio | دارد |
| مشاهده و خرید |