| تاریخچه | گوشی موبایل نوکیا 3.4 با ظرفیت 64GB حافظه داخلی/3GB رم |
|---|---|
| تاریخ رونمایی | 22 سپتمبر، 2020 |
| تاریخ عرضه به بازار | 19 آکتبر، 2020 |
| قیمت عرضه به بازار | 295 دلار |
| طراحی بدنه | گوشی موبایل نوکیا 3.4 با ظرفیت 64GB حافظه داخلی/3GB رم |
| ابعاد | 8.7 × 76 × 161 میلیمتر |
| وزن | 180 گرم |
| جنس بدنه | جلو شیشهای/پشت پلاستیکی |
| جنس فریم | پلاستیک |
| درگاه سیم کارت | دو سیم کارت ، Nano-SIM |
| درگاه حافظه جانبی | دارد ، microSDXC (شیار اختصاصی) |
| درگاه ارتباطی شارژ | USB Type-C 2.0 |
| درگاه ارتباطی جک 3.5 میلیمتری | دارد |
| رنگ بندی | بنفش ، آبی ، زغالی |
| صفحه نمایش | گوشی موبایل نوکیا 3.4 با ظرفیت 64GB حافظه داخلی/3GB رم |
| نوع | IPS LCD |
| اندازه | 6.39 اینچ |
| رزولوشن | 1560 × 720 پیکسل ، با نسبت تصویر 19.5:9 |
| تراکم پیکسل | 269 پیکسل بر هر اینچ (ppi) |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه | 81.5% |
| دوربین | گوشی موبایل نوکیا 3.4 با ظرفیت 64GB حافظه داخلی/3GB رم |
| دوربین اصلی | سه گانه (13MP wide , 5MP ultrawide , 2MP depth) |
| رزولوشن دوربین اصلی | 13 مگاپیکسل |
| کیفیت فیلم برداری دوربین اصلی | 1080p/30fps |
| رزولوشن دوربین سلفی | 8 مگاپیکسل (wide) |
| کیفیت فیلم برداری دوربین سلفی | 1080p/30fps |
| امکانات | LED flash, HDR, panorama |
| مشخصات فنی | گوشی موبایل نوکیا 3.4 با ظرفیت 64GB حافظه داخلی/3GB رم |
| حافظه داخلی | 64 گیگابایت |
| پشتیبانی از شارژر بیسیم | ندارد |
| پشتیبانی از شارژ سریع | ندارد |
| نوع باتری | Li-Po |
| ظرفیت باتری | 4000 میلیآمپر |
| حسگرها | شتاب سنج، ژیروسکوپ، مجاورت |
| اسکنر اثر انگشت | دارد |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | Android 10 |
| چیپست | Qualcomm SM4250 Snapdragon 460 (11 nm) |
| پردازنده مرکزی | Octa-core (4x1.8 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 610 |
| حافظه رم | 3 گیگابایت |
| فناوری ارتباطی | گوشی موبایل نوکیا 3.4 با ظرفیت 64GB حافظه داخلی/3GB رم |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| 5G | ندارد |
| 4G LTE | دارد |
| 3G | دارد |
| 2G | دارد |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, aptX |
| GPS | دارد ، Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| NFC | دارد |
| Radio | دارد |
| مشاهده و خرید |