| تاریخچه | گوشی موبایل نوکیا 2.2 با ظرفیت 16GB حافظه داخلی/2GB رم |
|---|---|
| تاریخ رونمایی | 06 جون، 2019 |
| تاریخ عرضه به بازار | 11 جون، 2019 |
| قیمت عرضه به بازار | - دلار |
| طراحی بدنه | گوشی موبایل نوکیا 2.2 با ظرفیت 16GB حافظه داخلی/2GB رم |
| ابعاد | 9.3 × 70.6 × 146 میلیمتر |
| وزن | 153 گرم |
| جنس بدنه | جلو شیشهای/پشت پلاستیکی |
| جنس فریم | پلاستیک |
| درگاه سیم کارت | دو سیم کارت ، Nano-SIM |
| درگاه حافظه جانبی | دارد ، microSDXC (شیار مشترک) |
| درگاه ارتباطی شارژ | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| درگاه ارتباطی جک 3.5 میلیمتری | دارد |
| رنگ بندی | نقره ای ، مشکی |
| صفحه نمایش | گوشی موبایل نوکیا 2.2 با ظرفیت 16GB حافظه داخلی/2GB رم |
| نوع | IPS LCD |
| اندازه | 5.71 اینچ |
| رزولوشن | 1520 × 720 پیکسل ، با نسبت تصویر 19:9 |
| تراکم پیکسل | 295 پیکسل بر هر اینچ (ppi) |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه | 79.0% |
| دوربین | گوشی موبایل نوکیا 2.2 با ظرفیت 16GB حافظه داخلی/2GB رم |
| دوربین اصلی | تگ گانه (13MP) |
| رزولوشن دوربین اصلی | 13 مگاپیکسل |
| کیفیت فیلم برداری دوربین اصلی | 1080p/30fps |
| رزولوشن دوربین سلفی | 5 مگاپیکسل (wide) |
| کیفیت فیلم برداری دوربین سلفی | 1080p/30fps |
| امکانات | LED flash, HDR, panorama |
| مشخصات فنی | گوشی موبایل نوکیا 2.2 با ظرفیت 16GB حافظه داخلی/2GB رم |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | Android 9.0 |
| چیپست | Mediatek MT6761 Helio A22 (12 nm) |
| پردازنده مرکزی | Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| پردازنده گرافیکی | PowerVR GE8320 |
| حافظه رم | 2 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 16 گیگابایت |
| پشتیبانی از شارژر بیسیم | ندارد |
| پشتیبانی از شارژ سریع | ندارد |
| نوع باتری | Li-Ion |
| ظرفیت باتری | 3000 میلیآمپر |
| حسگرها | شتاب سنج ، مجاورت |
| اسکنر اثر انگشت | ندارد |
| فناوری ارتباطی | گوشی موبایل نوکیا 2.2 با ظرفیت 16GB حافظه داخلی/2GB رم |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| 5G | ندارد |
| 4G LTE | دارد |
| 3G | دارد |
| 2G | دارد |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | دارد A-GPS, GLONASS, BDS |
| NFC | ندارد |
| Radio | دارد |
| مشاهده و خرید |