| تاریخچه | تبلت سامسونگ گلکسی Tab S6 Lite P615 با ظرفیت 128GB حافظه داخلی/4GB رم |
|---|---|
| تاریخ رونمایی | 02 ایپریل، 2020 |
| تاریخ عرضه به بازار | 16 می، 2020 |
| قیمت عرضه به بازار | 350 دلار |
| طراحی بدنه | تبلت سامسونگ گلکسی Tab S6 Lite P615 با ظرفیت 128GB حافظه داخلی/4GB رم |
| ابعاد | 7 × 154.3 × 244.5 میلیمتر |
| وزن | 467 گرم |
| جنس بدنه | جلو شیشهای ، پشت آلومینیومی |
| جنس فریم | آلومینیوم |
| درگاه سیم کارت | دارد ، Nano-SIM |
| درگاه حافظه جانبی | دارد ، microSDXC (شیار اختصاصی) |
| درگاه ارتباطی شارژ | USB Type-C |
| درگاه ارتباطی جک 3.5 میلیمتری | دارد |
| رنگ بندی | خاکستری ، آبی ، صورتی |
| صفحه نمایش | تبلت سامسونگ گلکسی Tab S6 Lite P615 با ظرفیت 128GB حافظه داخلی/4GB رم |
| نوع | TFT |
| اندازه | 10.4 اینچ |
| رزولوشن | 2000 × 1200 پیکسل، با نسبت 5:3 |
| تراکم پیکسل | 224 پیکسل بر هر اینچ (ppi) |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه | 81.6% |
| محافظ گوریلا گلس | ندارد |
| دوربین | تبلت سامسونگ گلکسی Tab S6 Lite P615 با ظرفیت 128GB حافظه داخلی/4GB رم |
| دوربین اصلی | تک گانه (8MP) |
| رزولوشن دوربین اصلی | 8 مگاپیکسل |
| کیفیت فیلم برداری دوربین اصلی | 1080p/30fps |
| رزولوشن دوربین سلفی | 5 مگاپیکسل |
| کیفیت فیلم برداری دوربین سلفی | 1080p/30fps |
| امکانات | HDR, panorama |
| مشخصات فنی | تبلت سامسونگ گلکسی Tab S6 Lite P615 با ظرفیت 128GB حافظه داخلی/4GB رم |
| سیستم عامل | Android |
| نسخه سیستم عامل | Android 10 |
| رابط کاربری | One UI 3.1 |
| چیپست | Exynos 9611 (10nm) |
| پردازنده مرکزی | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| پردازنده گرافیکی | Mali-G72 MP3 |
| حافظه رم | 4 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| پشتیبانی از شارژر بیسیم | ندارد |
| پشتیبانی از شارژ سریع | دارد |
| نوع باتری | Li-Po |
| ظرفیت باتری | 7040 میلیآمپر |
| حسگرها | شتاب سنج ، قطب نما ، حسگر مجاورت |
| امکان برقراری تماس | دارد |
| اسکنر اثر انگشت | ندارد |
| قلم | ندارد ، قابل پشیبانی |
| فناوری ارتباطی | تبلت سامسونگ گلکسی Tab S6 Lite P615 با ظرفیت 128GB حافظه داخلی/4GB رم |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| 5G | ندارد |
| 4G LTE | دارد |
| 3G | دارد |
| 2G | دارد |
| Bluetooth | ورژن 5.0, A2DP, LE |
| GPS | دارد ، with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| NFC | ندارد |
| Radio | ندارد |
| مشاهده و خرید |