| تاریخچه | تبلت اپل iPad mini (2021) 5G با ظرفیت 64GB حافظه داخلی/4GB رم |
|---|---|
| تاریخ رونمایی | 14 سپتمبر، 2021 |
| تاریخ عرضه به بازار | 24 سپتمبر، 2021 |
| قیمت عرضه به بازار | 620 دلار |
| طراحی بدنه | تبلت اپل iPad mini (2021) 5G با ظرفیت 64GB حافظه داخلی/4GB رم |
| ابعاد | 6.3 × 134.8 × 195.4 میلیمتر |
| وزن | 293 گرم |
| جنس بدنه | جلو شیشهای ، پشت آلومینیومی |
| جنس فریم | آلومینیوم |
| درگاه سیم کارت | دارد ، Nano-SIM, eSIM |
| درگاه حافظه جانبی | ندارد |
| درگاه ارتباطی شارژ | USB Type-C 3.1, DisplayPort |
| درگاه ارتباطی جک 3.5 میلیمتری | ندارد |
| رنگ بندی | خاکستری ، سفید ، صورتی ، بنفش |
| صفحه نمایش | تبلت اپل iPad mini (2021) 5G با ظرفیت 64GB حافظه داخلی/4GB رم |
| نوع | Liquid Retina IPS LCD |
| اندازه | 8.3 اینچ |
| رزولوشن | 2266 × 1488 پیکسل، با نسبت 3:2 |
| تراکم پیکسل | 327 پیکسل بر هر اینچ (ppi) |
| شدت نور | 500 نیت |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه | 77.4% |
| محافظ گوریلا گلس | Scratch-resistant glass, oleophobic coating |
| دوربین | تبلت اپل iPad mini (2021) 5G با ظرفیت 64GB حافظه داخلی/4GB رم |
| کیفیت فیلم برداری دوربین سلفی | 1080p/25-30-60fps |
| امکانات | Quad-LED dual-tone flash, HDR, panorama |
| دوربین اصلی | تک گانه (12MP wide) |
| رزولوشن دوربین اصلی | 12 مگاپیکسل |
| کیفیت فیلم برداری دوربین اصلی | 4K/24-25-30-60fps, 1080p/25-30-60-120/240fps |
| رزولوشن دوربین سلفی | 12 مگاپیکسل (ultrawide) |
| مشخصات فنی | تبلت اپل iPad mini (2021) 5G با ظرفیت 64GB حافظه داخلی/4GB رم |
| سیستم عامل | iOS |
| نسخه سیستم عامل | iPadOS 15 |
| چیپست | Apple A15 Bionic (5 nm) |
| پردازنده مرکزی | Hexa-core (2x2.93 GHz + 4xX.X GHz) |
| پردازنده گرافیکی | Apple GPU (5-core) |
| حافظه رم | 4 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 64 گیگابایت |
| پشتیبانی از شارژر بیسیم | ندارد |
| پشتیبانی از شارژ سریع | ندارد |
| نوع باتری | Li-Ion |
| ظرفیت باتری | 19.3 وات ساعت |
| حسگرها | شتاب سنج ، حسگر مجاورتی ، ژیرسکوپ ، قطب نما ،قطب نما ، فشارسنج دستورات و دیکته های زبان طبیعی سیری |
| اسکنر اثر انگشت | دارد |
| قلم | ندارد ، قابلیت پشتیبانی |
| فناوری ارتباطی | تبلت اپل iPad mini (2021) 5G با ظرفیت 64GB حافظه داخلی/4GB رم |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| 5G | دارد |
| 4G LTE | دارد |
| 3G | دارد |
| 2G | دارد |
| Bluetooth | ورژن 5.0, A2DP, EDR, LE |
| GPS | دارد ، with A-GPS, GLONASS |
| NFC | ندارد |
| Radio | ندارد |
| مشاهده و خرید |